Отзывы о компании Долина Снов
- Наталия З.
- Комментарий продавца
Дуже приємно, що Вам сподобалася наша продукція. Дякуємо за залишений відгук, нам дуже важлива думка наших клієнтів щодо нашої
роботи.
Звертайтесь ще, будемо раді попрацювати із Вами знову!
- Комментарий продавца
- Константин А.
Дуже тепла ковдра!
- Комментарий продавца
Дякуємо за зворотній зв'язок та високу оцінку нашої роботи! Приємно мати з Вами справу. Звертайтесь до нас ще.
- Комментарий продавца
- Наталия З.
- Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Нехай придбана ковдра зігріває Вас. Звертайтесь до нас ще, будемо раді співробітництву.
- Комментарий продавца
- Вікторія Б.
- Комментарий продавца
Дуже приємно, що Вам сподобалася наша продукція та робота з нами. Дякуємо за залишений відгук, нам дуже важлива думка наших клієнтів щодо нашої
роботи.
Звертайтесь ще, будемо раді попрацювати із Вами знову!
- Комментарий продавца
- Михаил П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ковдру ще не отримав, тому що тільки вислали, а так все клас. П'ять зірок заробили.
- Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Приємно мати справу з чемним та пунктуальним покупцем. Звертайтесь до нас ще!
- Комментарий продавца
- Леонид Р.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Добрий день! Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Будемо раді співпрацювати з Вами знов.
- Комментарий продавца
- Вікторія Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Спасибо за то, что работаете в Харькове в такое сложное время! Вы герои! Мира нам!
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам за зворотній зв'язок та високу оцінку нашої праці! Все буде добре! Все буде Україна! Мирного неба нам всім, звертайтесь до нас ще.
- Комментарий продавца
- Юлія Є.
- Комментарий продавца
Добрий день! Дякуємо за зворотній зв'язок. Звертайтесь до нас ще, будемо раді співробітництву.
- Комментарий продавца
- Ксения Т.
- Комментарий продавца
Большое спасибо за высокую оценку нашей работы! Обращайтесь к нам еще, будем рады сотрудничеству)))
- Комментарий продавца
- Людмила В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовлення оформили доставкою Нова пошта з помилковою поміткою "оплата при самовивозі". Менеджер при спілкуванні почав хамити з першої хвилини (навіть не представився хто телефонує, "мов ви що самі приїдете за товаром, якщо поставили оплату при самовивозі ") На що їй відповіли, що маємо гіркий досвід при повній передоплаті ( спросили про часткову передоплату і оскільки постачальник не має такої можливості, замовлення скасували)
- Комментарий продавца
Клієнтка замовила товар Новою поштою з формою оплати «оплата при самовивозі» та стверджувала, що це має бути «накладений платіж». Заявила, що «з постачальниками з Харкова опасно працювати» і ми «ПОВИННІ відправити їй товар накладеним платежем». Пояснення менеджерів проігнорувала та заявила, що з нею спілкуються «нечемно».
- Комментарий продавца
