Продавець Долина Снів розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
277 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 12.10).

Долина Снів
+380 (67) 574-97-49
+380 (93) 430-40-05

Що таке холлофайбер?

Що таке холлофайбер?

В наш час натуральним бавовни та вовни, пуху і пера, і навіть такого екзотичного матеріалу, як бамбук, приходять на зміну добре утримують повітря синтетичними матеріали на нейтральній поліефірної основі. Ні для кого не секрет, що одним з кращих теплоїзолюючих, і, як наслідок, теплозберігаючих властивостей володіє повітря. Тому хороший утеплюючий наповнювач – це той, в обсязі якого найбільше число заповнених повітрям порожнин, він не тільки відмінно зберігає тепло тіла, але ще й легкий.

Слово «холлофайбер» увійшло в наше життя зовсім недавно, але, здається, надовго. Подушки, матраци, ковдри, верхній одяг, в яких використовується цей наповнювач, легкі, теплі, не викликають алергії. Численні відгуки відносять їх до розряду речей, які можуть набриднути, але так і не зносяться.

Поряд з цим матеріалом на товарних ярликах, можна прочитати такі назви, як «синтепон», «термофайбер», «тінсулейт», «ізософт». Кожен наповнювач має свої плюси і мінуси, і свої особливості при догляді і експлуатації.

Різновиди таких матеріалів відрізняються, перш за все, способом обробки волокон.

1. Якщо їх структура однорідна, такий наповнювач носить назву «синтепон». Цей матеріал недорогий, але його термоізолюючі та експлуатаційні якості не так вже й високі, до того ж він вбирає вологу, і відповідно, запахи, від чого буває досить складно позбутися.

2. Виготовлений з більш якісної пустотілої поліестерової нитки високого ступеня звитості з силіконізовані покриттям матеріал носить назву «холлофайбер», що в перекладі означає «порожнє волокно». Нитки цього матеріалу можуть розташовуватися в різних напрямках і навіть утворювати спіралі, завдяки чому він буквально пронизаний повітряними камерами, утримує тепло краще синтепону, до того ж більш легкий. Крім того, властивості силіконового покриття перешкоджає поглинанню вологи, завдяки чому куртки, ковдри і матраци з холлофайбером не відволожуються і не вбирають ніякі запахи. Більш дорога і технологічна різновид цього матеріалу називається ізософт.

3. Ще більш високими термоізоляційні властивості виходять при обробці силіконізованих і поліефірних волокон в термокамері. В результаті цього виходить матеріал «термофайбер», який не тільки відмінно утримує тепло, але і повністю зберігає свої характеристики після прання.
Тонкий і теплий термофайбер, до складу якого часто додають шерсть, йде на верхній одяг, в тому числі і на дитячі зимові комбінезони, і відгуки про нього найсприятливіші.

4. До цієї групи матеріалів належать і тінсулейт, який відрізняється мінімальною товщиною волокон і за своїм виглядом більше нагадує натуральний пух. Він дуже легкий (легше холлофайбер), добре зберігає форму і ефективно утримує тепло при мінімальній товщині. Основні мінуси цього матеріалу полягають в тому, що тінсулейт вбирає вологу так само, як і синтепон (хоча і значно менше, ніж бамбук), до того ж досить доріг.

Чим хороший саме холлофайбер?

На сьогоднішній день силіконізований поліефірний наповнювач, без перебільшення, є лідером ринку. На його основі виготовляють матраци, ковдри, подушки, в тому числі і дитячі, теплий верхній одяг, меблі і т. п. Основні плюси цього матеріалу:

  • відновлення після деформації;
  • довговічність;
  • високі теплоізоляційні і звукоізоляційні характеристики;
  • хімічна нейтральність і гіпоалергенність;
  • повітропроникність і гігієнічність;
  • м'якість і мала вага;
  • дешевизна і легкість у догляді;
  • не відволожується і не набуває запаху, не кришиться і не розповзається при навантаженнях.

Такі прекрасні фізичні та експлуатаційні характеристики холлофайбера сприяють його широкого застосування. Існують різні модифікації цього матеріалу, мають різні властивості завдяки різній товщині і структурі. З дуже м'якого полотна («софт»), що складається з волокон з сильною скручуванням, шиють різноманітні дитячі речі (одяг, ковдри тощо), в тому числі і для новонароджених. Полотно «медіум» («середній») складається з слабоскрученных порожнистих волокон, воно більш щільне і володіє високою теплоізоляцією, йде на пошиття одягу та різноманітних дитячих речей.

Об'ємний «волюметрі», як випливає з назви, відрізняється великим об'ємом, їм наповнюють подушки, ковдри, матраци, об'ємні пуховики, а жорсткий «хард» застосовують для меблів.

 

Приємних Вам покупок і гарного, здорового сну!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner